Dit boek is op dit moment helaas niet leverbaar. Wilt u weten of dit boek nog verwacht wordt, of zoekt u een vergelijkbaar product? Kijk dan eens rond in onze webshop of neem contact met ons op.
Lot ligt in bed
Ze kijkt uit het raam
Daar valt iets
Het is sneeuw
Dat is fijn
Lot gaat naar school
Juf vertelt
Nog vijf keer naar school
Dan is het kerstfeest
In de kerk
AVI M3
Heeft u een vraag over dit boek: Lot en Lu in de winter van C. van den End? Dan kunt u ons uw vraag sturen via het contactformulier of stuur een mail naar [email protected].
Wij zijn ook bereikbaar via Whatsapp! U kunt ons dus ook een appje sturen met uw vraag.